oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Stolní tenis – jak dostat soupeře do blázince

Zde jsou zásady jak vyhrát. V případě že je dodržíte, vyhrajete. Leckdy možná skrečí a odvozem soupeře do Bohnic:

 1. Přistupujte ke stolu s úsměvem.
 2. Zkontrolujte soupeři raketu, přesah nad 2 mm: “jdi si to ostřihnout, nejsem Lojza z vesnice”, vypadané špunty: “jdi si je dolepit, nebo přines jinou raketu”,potahy :  “tady máš seznam potahů, najdi mi ten tvůj”.
 1. Servis nelosujte, rovnou hoďte míček po soupeři s poznámkou “Stejně ti nepomůže”. V případě, že bude protestovat, hoďte rukou “Vo” servis losují jen amatéři (soupeř už bude načatý).
 1. Své podání poctivě schovávejte za tělem a zásadně nenadhazujte, se soupeřem se hádejte do krve. Každé soupeřovo podání komentujte slovy: “Já ten servis nevidím”.
 1. Trefte prvním míčkem soupeře mezi oči, ztratíte sice bod, ale psychická újma bude velká, soupeř se bude snažit zakončovat rychle, aby již žádnou ránu nedostal, čímž začne kazit.
 1. Povzbuzujte se množstvím pokřiků, čím více skřeků najednou, tím více bude soupeře bolet hlava.
 1. Choďte se utírat po každém míčku, zdůvodněte to nadměrným pocením už od mládí, nehrající ruku zásadně neutírat, nebylo by čím namáčet míček při servisu!
 1. Před servisem zdržujte, procházejte se kolem stolu, utírejte potahy o všechno suché a mávejte raketou jako Ma-Lin, je Vám přece vedro a potah je furt tak špinavý!
 1. Udržujte nehrající ruku ve zpoceném stavu a při každém servisu míček pořádně namočte, případná mastnota od snídaně nebude na škodu.
 1. Každé prase okomentujte svým”Shooooot” a “Odvážnému štěstí přeje”, případně”To jsou zkušenosti”. Nebo “Chtěl jsem”.
 1. Při podařeném míčku hlaste:”Už tě mám, vezeš se, hochu”.
 2. Míčky letící těsně kolem hrany stolu povzbuzujte hlasitým “Škrtni ty krávo”. A doplňte otázkou “škrtnul… ne?”.
 1. Zamlčte jakékoliv soupeřovo prase, zdůvodněte to lepším zrakem.
 2. Teče Vám už hodně do bot. Nepočítejte chvilku nahlas a uberte následně soupeři bod, je zaujatý hrou, nevšimne si toho.
 1. Při úderu/servisu hodně dupněte, soupeř se lekne a bude vyveden z tempa.
 2. Při hře hlasitě hekejte-model Sharapovová- plno lidí to nemá rádo- nemají klid na hru.
 1. Vyplazujte na soupeře jazyk, ulevujte si po těch fazolích z minulého večera a hlasitě říhejte.
 1. Noste světlé bílé tričko, nebo lépe barvy blízko bílé (lehké světlé odstíny), to uhádáte. Také výrazně svítivé barvy nejsou na škodu.
 1. Když nehrajete, hlasitě fanděte, prasata můžete komentovat na milion způsobů: “To byl ale štramák” “Pěkný pásovec” “Ještě jedno!””Zasloužil si ho”
 1. Jste při výměně v koncích? Zvolejte nový míč a chyťte ho do ruky. Pak se omluvte, že jste okolo tušili balón od vedlejšího stolu.
 1. Soupeř dá nějaký nebezpečný servis a nevíte co s ním? Zahlaste prase a pozorně ho při tom nastudujte a zkuste nanečisto “co v tom je”. Máte přece lepší oči.
 1. Vyčerpali jste time a potřebujete zastavit rozjetého soupeře? Zahlaste prdlej míček, případně ho”náhodou” rozšlápněte. Bude pěkná pauzička a zuřící soupeř.
 1. Soupeře nechte rozehrávat jen na jednom stole, je to podle pravidel a je fuk že máte 15 stolů v hale, to je radši před příchodem hráčů schovejte.
 1. Nechte soupeře rozehrát na jiném stole, než se bude hrát, pokud to jde. Buďte vynalézaví!
 1. Po zkaženém míči hoďte raketu do síťky, při dobrém hodu se síťka složí, soupeř bude z tempa a lehčí nátury otřeseny.
 1. Najměte si pořádné roztleskávačky s chabým/úsporným oblečením, může to být kontraproduktivní, nutno si na ně zvykat (ideálně přes léto)!!!

 

pošli tento text dál


přidat komentář