oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Pozvánka na turnaj “Rudná Open 2018”

 

Vážení stolní tenisté, kamarádi,

dovolujeme si Vás tímto pozvat na již v pořadí třetí ročník předsezoního turnaje ve stolním tenise Rudná-open-2018.
Tradičně se bude hrát v herně TJ Sokol Rudná, Masarykova 16/82 Rudná, okres Praha-západ v sobotu dne 15.9.2018 od 9.30 hod, prezentace od 9.00.
Systém turnaje zůstává stejný, tedy švýcarský systém upravený na dvě prohry, turnaj může vyhrát i hráč s jednou prohrou, polovina přihlášených bude nasazena do prvního kola podle žebříčku ELO, zbytek se k nim nalosuje, po příchodu, při prohře nikdo nevypadává a pokračuje ve skupině hráčů se stejným počtem proher.
Čtyřhry by se měly hrát po skončení dvouher, dvojice se sestaví na místě, systém – skupiny potom pavouk, případně rovnou pavouk, podle zbývajícího času.
Jako každý rok se i letos jsou připraveny pro vítěze hodnotné ceny a občerstvení s rozšířenou nabídkou sortimentu. Aby bylo možné pokrýt náklady i s pronájmem sálu, bylo stanoveno startovné na osobu ve výši 150,- Kč. Případné saldo po uzávěrce, věnujeme jako sponzorský dar “Domovu osob se zdravotním postižením Leontýn” https://www.leontyn.cz, kde se jako rehabilitační aktivita hraje i stolní tenis.

Přihlášení probíhá formou zápisu do tabulky v přiloženém odkazu. Prosíme o vyplnění všech údajů, abychom mohli provést nasazení. Počet hráčů je z časových a organizačních důvodů omezen na 32 a uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 13.9.25018. Pokud se přihlásíte a zjistíte, že  Vám to nevyjde, prosíme o vymazání Vašeho jména, aby při naplnění kapacity dostali šanci případní další zájemci. Doufáme že i letos využijete možnosti pověřit formu před nadcházející sezónou v hojném počtu a přijdete si kvalitně zahrát.

Loňskou účast a výsledky si můžete prohlédnout na přiložených odkazech.

Na Vaši účast se těší organizátoři Jan Čuda a Martin Král.
Pinku Zdar!!!

Na závěr ještě anketa: Minulý rok bylo zajištěno točené pivo. Jelikož chladicí zařízení ne úplně stíhalo, vyplňte prosím v tabulce i odpověď na otázku zda letos preferujete znovu tuto variantu, či by jste raději plechovkové pivo z chladícího boxu.

odkaz na přihlášku:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1o5ntBHonYNm3jLeGXHbYR4n9PzkQkLKUYDJ6GZVa12g/edit#gid=0

Výsledky 2017:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ikH1rmgwej9ZXXmVNHnS-0Y8ux3wYHJc5YA2r73S-ZQ/edit#gid=0

P.S.
Prosíme o případnou distribuci této pozvánky s odkazem dalším hráčům.

pošli tento text dál


přidat komentář