oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Aktuální výsledky prvních zápasů

A máme tu již první výsledky v okresní soutěží.

V pondělí naše družstvo F bojovalo v okresním přeboru s Davlí. Bohužel to nedopadlo v náš prospěch. “Papírově” výsledek vypadá hůře než to vypadalo na stolech, jak řekl náš zpravodaj, který zápas sledoval přímo na místě. Naši podlehli 1 : 17.  Jedním bodem nakonec přispěl jen Karel Kalbáč. Je také potřeba za podaný výkon pochválit Lenku Sekaninovou, naší novou posilu.

Včera se také do prvních soutěžních utkání zapojili hráči v nejvyšší okresní soutěži (OP1) v tomto složení: Freisleben Radek, Tůma Martin, Skoupil Lukáš a Freisleben Zdeněk. I když před cestou říkali že to bude těžké, tak určitě tak těžké to nečekali. I v tomto případě naši borci podlehli silnému soupeři z Černošic. Musím dodat že v Černošicích se nám příliš nedařilo ani v předchozích letech.

Výsledek 6 : 12 odpovídá podaným výkonům na stolech soupeře.  Bohužel při troše štěstí to mohla být i remíza. 3 zápasy prohrané až v pátém setu jistě zamrzí. Zejména Lukáše 11 : 13.

 

pošli tento text dál


přidat komentář