oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Volejbalisté TJ Sokol Mníšek pod Brdy zahajují druhou polovinu soutěže

Foto: archiv TJ Sokol Mníšek pod Brdy

Volejbal pochází z USA, ale dnes je populární po celém světě. Patří mu 7. příčka popularity na světě. Volejbal vymyslel 9. února 1895 William G. Morgan z YMCA v Massachusetts (USA).. Já ho osobně neznám, ale musel to být úžasný člověk, když vymyslel tak krásný sport.

A kdo se chce dozvědět více, popřípadě si ho zahrát, ať navštíví náš volejbalový oddíl TJ Sokol Mníšek pod Brdy (kontaktní tel.: 734 414 715). Rádi přivítáme muže i ženy, kteří by mohli doplnit náš volejbalový oddíl.  

Tým žen
Naše krásná, chytrá a hbitá děvčata rozjela soutěž žen ročníku 2023/2024 v úžasném stylu a jsou na 2. místě těžké skupiny Krajského přeboru II. třídy. Tento ženský tým vede s nadhledem kapitánka Kateřina Smělá. Dále tam máme nepostradatelné hráčky Lenku Pivokonskou, Terezu Kašparovou, Danu Starcovou, Lenku Jandovou, Vendulu Vonkovou, Andreu Brožovou, Dášu Svobodovou, Sašu Tesařovou, Michalu Drvotovou a Denisu Marečkovou. Přidala se k nám také nová šikovná spoluhráčka Eva Fučíková.

Tým mužů
A naši muži? Pravda je, že tak krásní jako naše holky nejsou, ale jsou moudří, rozvážní a sveřepí. Kluci jsou také na 2. místě ve své skupině Krajského přeboru II. třídy. Trošku se trápili v první polovině soutěže, ale věřím že si to sedne a druhá půlka bude lepší. V čele sestavy jsou kapitán Milan Blahož a hrající předseda oddílu Jan Kašpar. Dalšími hráči jsou Jan Čepera, Jan Matys, Jan Hrdlička, Michal Elčkner, Miloslav Kubař, Jakub Janeček, Alexandr Polák, Gleb Lyshchuk, Taras Vasylyshyn a stále hrající trenér Kamil Virág. Nadějně vypadá návrat Ondřeje Forsterevicze a Zdeňka Lukáše. Novou posilou je nadějný Martin Rusek a šikovný Jan Varholák, což je bezva.

Foto: archiv TJ Sokol Mníšek pod Brdy

Druhá polovina nám začíná 20. dubna a bude ukončena zápasy play off 6. června, tak nám držte palce, a když nás přijdete povzbudit, bude to skvělé.

A nesmíme zapomenout ještě na naše smíšené družstvo, které má pravidelné tréninky pod vedením Honzy Černého Petra Kasla, za což jim patří dík.

Volejbalu zdar!

Kamil Virág, trenér

pošli tento text dál


přidat komentář