oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Recenze na potahy TSP a Victas od Stanislava Kučery!

Mladý talentovaný hráč obranář z pražské Kotlářky Stanislav Kučera (http://www.sportspin.cz/stanislav-kucera-s-vybavou-tsp-victasse s námi podělil o zkušenosti s potahy TSP a Victas!

Zde jsou jeho slova:

“Vhodné a spolehlivé potahy jsou základním předpokladem pro kvalitní výkon každého stolního tenisty. Zejména obranáři často přemýšlejí o tom, jaký materiál je pro ně nejvhodnější, s čím budou pro soupeře nepříjemní. Proto bych se rád podělil o své zkušenosti s potahy značky TSP Victas.

Na forhandu hraji s potahem Victas V>15 Limber (http://www.sportspin.cz/potah-v-15-limberse šířkou dva milimetry a nacházím v něm optimální řešení pro útočnou, tak i obranou hru. Primárně se jedná o útočný potah, takže není úplně vhodný pro klasickou obranu z forhandové strany. Díky skvělé kontrole je ale V>15 ideální pro kontratopspinový přechod do útoku a následné vítězné ukončení výměny. Pokud tedy hledáte útočný potah, který vašemu topspinu dodá rotaci a v klíčových momentech pomůže vrátit i obtížný míček na stůl, rozhodně je V>15 skvělou volbou. 

Na backhandu hraji s trávou TSP Curl P1 R (http://www.sportspin.cz/potah-curl-p1-r) s houbou šířky 1,1-1,3 mm. Těžko bych na trhu hledal lepší potah pro obranáře, spoléhají na něj i elitní světové obranářky. Ovšem je potřeba si na tuto trávu zvyknout, neboť nemá příliš vysokou kontrolu. Ovšem jakmile se s potahem Curl P1 blíže seznámíte, stane se vaší velikou zbraní. Tato tráva je totiž schopná dodat obranným úderům potřebnou rotaci a také u stolu se s ní dají zahrát nepříjemné “plachtivé” údery. Velkou výhodou Curl P1 je, že při správném použití zápěstí s ní dokáže obranář zahrát i čop do pinku, což je pro soupeře velmi matoucí.

Já osobně jsem tedy s potahy firmy TSP Victas naprosto spokojen a vřele je doporučuji. 

Stanislav Kučera”

Za poznatky mu děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Obrázek článku

Na obrázku Standa obléká polokošili TSP Tekari (http://www.sportspin.cz/polokosile-tekari) a šortky Raku (http://www.sportspin.cz/sortky-raku).

 

Zdroj: https://www.sportspin.cz/recenze/recenze-na-potahy-tsp-a-victas-od-stanislava-kucery/

A ještě něco z nedávného zápasu Standa Kučera – Ruwen Filus  (ITTF Challenge Spanish Open březen 2019)

 

pošli tento text dál


přidat komentář