Ořešský Otvírák 2019 – T.J. Sokol Mníšek pod Brdy

Ořešský Otvírák 2019

V neděli 15. 9. se uskutečnil již 9. ročník tradičního turnaje ve stolním tenise v Ořechu. Naše výprava ve složení Libor Stacho, Ondřej Horák a Pavel Macháček se vydala do boje o zisk některého z titulů.

V hojné účasti titul v kategorii singlu putoval do Rudné.
1. místo – Miloš Frýdl (Rudná)
2. místo – Jiří Vodička (Lety)
3. místo – Tomáš Rudolf (Úholičky)

Takže v singlech to nevyšlo, ale v kategorii čtyřher to vypadalo nadějně. Dva naši hráči spojili síly a přemožitele našli po vyhrané skupině až ve finále.
1. místo – Miloš Frýdl a Lukáš Plecitý (Rudná)
2. místo – Libor Stacho a Ondřej Horák (Mníšek pod Brdy)
3. místo – Jiří Vodička a Jan Květoň (Lety)

Zdroj: FB Stolní tenis Sokol Rudná

Vítězům gratulujeme, organizátorům děkujeme a těšíme se na další ročník, který jistě opět nastartuje příští sezónu.