oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Memoriál Pepíka Šína v Hostinném

TJ Tatran KRPA Hostinné

pořádá

 1. ročník mezinárodního memoriálu o putovní pohár Pepíka Šína ve stolním tenisu

                                                      

 1. Všeobecná ustanovení
 2. Pořadatel: TJ Tatran KRPA Hostinné
 3. Datum uspořádání: sobota 24. srpna 2019
 4. Místo konání: Městská sportovní hala Hostinné, Tyršovy sady 379
 5. Ředitelství soutěže: ředitel …………………………………… Mgr. Richard Šváb

vrchní rozhodčí ……………………… Petr Bartoš

hlavní pořadatel ……………………. Ing. Tomáš Drahotský

 1. Přihlášky: přihlášky se zasílají na e-mailovou adresu: richmond1216@hotmail.com, nebo posílají na adresu Mgr. Richard Šváb, Oblanovská 57, 541 01 Trutnov a to vše do 22. 8. 2019.
  Je možné se přihlásit do 8:30 v den zahájení.
 2. Vklady: v kategorii budou vybírány při prezentaci ve výši 200,- Kč pro přihlášené do 22. 8. 2018 a ve výši 250,- Kč pro přihlašované na místě.
 3. Losování: bude provedeno po prezentaci
 4. Technické a ostatní ustanovení:
 5. Předpis: hraje se podle „Pravidel stolního tenisu“, „Soutěžního řádu stolního tenisu“ a podle ustanovení tohoto rozpisu.
 6. Míčky: XUSHAOFA*** 40+, plast, bílé
 7. Soutěže: A) Dvouhra mužů
 8. Systém soutěže: I. stupeň skupinový, II. stupeň vylučovací. Hraje se na tři vítězné sady z pěti, dvouhry hlavní soutěže se hrají od semifinále na čtyři vítězné sady ze sedmi.
 9. Podmínky účasti: turnaje se mohou zúčastnit závodníci registrovaní u svých národních svazů a hráči pozvaní pořadatelem.
 10. Časový pořad: 7:45 – 8:30 prezentace soutěže mužů                                                                                                    8:30 – 9:00       losování soutěže                                                                                                                      9:00                           nástup a zahájení                                                                                              17:00                předpokládaný konec soutěže
 11. Rozhodčí: rozhodčí k jednotlivým zápasům určuje vrchní rozhodčí.
 12. Ceny: hlavní soutěž dvouhry mužů – 1. místo: 10.000,- Kč                                                                                                                       2. místo:              4.000,- Kč                                                                                                                         3. místo:              1.500,- Kč (2x)                                                                                                                5. – 8. místo:      500,- Kč

 

Zveme všechny hráče vyzkoušet si herní formu před sezónou, kde máte výbornou příležitost zahrát si s hráči všech výkonnostních kategorií s různými herními styly a národnostmi.

Za TJ Tatran Hostinné – předseda TJ Bartoš Petr

                                                                 

 

 

 

pošli tento text dál


přidat komentář