oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Valná hromada Sokola 2020

Každoroční Valná Hromada Tj Sokol Mníšek pod Brdy se bude konat (po zrušení původního termínu v březnu) tentokrát v náhradním termínu v prosinci, tj. ve čtvrtek 17.12.2020 od 18,00h v sále Sokolovny, samozřejmě při dodržení všech hygienických podmínek. 

Klíč na počet delegátů je tentokrát změněn na 4:1, to znamená na 4 dospělé členy oddílů 1 delegát na VH. Nutné pro platnost valné hromady, aby byla usnášení schopná. Prosíme vedoucí družstev o včasné zajištění, vyslání delegátů VH. Z každého družstva A – E alespoň po 2 – 3 delegátech. Každý delegát navíc by měl konzultovat svoji účast se svým předsedou oddílu aby nás nebylo přítomno příliš mnoho vzhledem k panujícím opatřením.

Dodržujte prosím stanovéné rozestupy 2m, každý musí mít roušku a u vstupu bude desinfekce na ruce.

Případné občerstvení si každý musí přinést sám.

Pozvánka starosty:

Ahoj všichni,

po odkládání Valné hromady kvůli koronaviru  jsme se rozhodli ji uskutečnit, protože potřebujeme schválit účetní uzávěrku za rok 2019. Valná hromada se bude konat ve čtvrtek 17.12.2020 od 18,00h v sále Sokolovny, samozřejmě při dodržení všech hygienických podmínek. Oddíl Stolního tenisu tímto žádám o zrušení tréningu. Klíč pro výpočet delegátů je 4:1. To znamená za každé 4. dospělé členy oddílu, 1. delegát na VH. Občerstvení se podávat nebude, každý si musí přinést své. Prosím o zajištění dostatečného počtu delegátu, abychom byli usnášeníschopní.Díky.


S přáním hezkého dne

Zdeněk Freisleben

pošli tento text dál


přidat komentář