Vyjádření k restartu amatérských soutěží ČAST – T.J. Sokol Mníšek pod Brdy

Vyjádření k restartu amatérských soutěží ČAST

Sezona stolního tenisu už se před několika týdny překlopila do své druhé poloviny. Výkonný výbor České asociace stolního tenisu zajímá názor hráčů a hráček na to, zda v případě, že epidemická situace v České republice umožní pokračování amatérských soutěží, bude o tyto soutěže zájem.

Proto vás vedení ČAST vyzývá k vyjádření vašeho názoru v tomto dotazníku. Jeho výstupy budou jedním z podkladů pro rozhodnutí výkonného výboru v této otázce.

Dotazník je určen pro hráče, funkcionáře krajských a regionálních svazů a pro stolnětenisovou veřejnost. Výsledky budou zveřejněny na webových stránkách www.poing-pong.cz.

Odpovídat lze do neděle 21. února 2021 do 23:59.