oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Sokolíci z Mníšku začínají druhou volejbalovou sezónu!

Sokolíci z Mníšku začínají druhou volejbalovou sezónu! Teď je čeká Dobříš

Náš oddíl TJ Sokol Mníšek pod Brdy má za sebou úspěšnou volejbalovou sezonu 2019/2020. Dá se říct, že po 25 letech se vrátil závodní volejbal do této obce. Dnes má náš oddíl 40 členů a další přicházejí.

Ve volejbalovém zápase se tuto sobotu proti sobě postaví Dobříš a Mníšek. (zdroj foto: archiv TJ Sokol Mníšek pod Brdy)

I když většina z nás má sportovní zenit za sebou, zdobí nás elán a chuť se zlepšovat. Snažíme se, aby hráči byli z Mníšku nebo z okolních obcí. Nechceme za každou cenu vítězit s hráči, kteří by si přišli jenom „odehrát zápas“.

NAŠI MUŽI

Muži ukončili svou volejbalovou sezónu v krajském přeboru na 10. místě ze 17 družstev. Výsledek to není špatný, ale do následující sezóny jdeme s tím, že chceme více vítězných zápasů.

První mistrovský zápas jsme odehráli 29. srpna 2020 v Berouně. Po statečném výkonu jsme prohráli 3:0 a 3:0.

Další zápas hrajeme doma s Dobříší už tuto sobotu 12. Září 2020 v 10:00 hod. na antukových kurtech Esmarinu, na který vás srdečně zveme. O následujících zápasech vás budeme informovat pravidelně na „Mníšecké drbárně“.

NAŠE ŽENY

V týmu žen je dnes v našem oddíle 18 členek. Děvčata se snaží pravidelně scházet. Je obdivuhodné, jak dokážou skloubit svou práci, výchovu dětí, manželů, a ještě si udělat čas na trénování.

Ženy odehrály letos dva přátelské zápasy se Žižkovem, Hořovicemi a jeden tréninkový zápas proti dětem ze Základní školy Mníšek pod Brdy. Tyto zápasy nám ukázaly, kde se musíme ještě hodně zlepšovat.

Koronavirová pauza nás neodradila

Bohužel, Covid-19 nám uškodil sportovně více než jiným týmům, které jsou volejbalově vyhranější. Osobně jsem rád, že nás pauza neodradila a radost mi dělá příchod mladých hráčů.

Do nového ročníku jdeme s tím, že se zapojíme do další soutěže. Nechceme zahálet. Nápadů je více, tak uvidíme, co všechno se nám podaří. Držte nám palce!

autor článku: Kamil Virág

pošli tento text dál


přidat komentář