oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Okresní přebory 2020 – kompletní výsledky

Jako každý rok si část našich hráčů nenechala ujít boje o titul okresního přeborníka v sezóně 2019/2020. Přebory v sobotu 4. 1. 2020 uspořádal oddíl stolního tenisu SK Viktorie Ořech. Na organizaci přeborů se podíleli pánové Jiří Pavlín, Jaroslav Tkadlec a Mirko Fürst. Občerstvení hráčů průběžně zajistil pan Zdeněk Matoušek.

Do soutěže jednotlivců se přihlásilo 22 hráčů, kteří byli rozlosováni do 4 skupin. Mníšek byl v soutěži zastoupen hojným počtem 6 hráčů, mezi nimiž nechyběli Jan Urban, Marek Drbohlav, Libor Stacho, Ondřej Horák, Martin Tůma a Pavel Macháček.

V turnaji jednotlivců na sebe hned v semifinále narazili dva mníšečtí borci, kteří se prokousali k postupu – Honza Urban a Marek Drbohlav. Šťastnější z nich byl zkušený Honza Urban, který tak již měl jistotu medaile. Celkové pořadí v singlech tedy bylo:
1. místo – Miloš Frýdl
2. místo – Dušan Vojtěch
3. místo – Jan Urban a Tomáš Rudolf

V turnaji čtyřher jsme měli 3 týmy v čele s horkými kandidáty na obhajobu titulu z loňského roku – duem Drbohlav/Stacho. Přes líté boje ve skupinách i v následných vyřazovacích pavoucích se do finále probojovali dva mníšecké páry, a to favorizovaný pár Drbohlav/Stacho, které doplnilo duo Horák/Urban. Ve vyrovnaném finále dvou velice dobře se znajících párů z jednoho mužstva se štěstí přiklonilo na stranu páru Horák/Urban, který tak po výhře 3:1 získal titul okresních přeborníků pro sezónu 2019/2020. Celkové pořadí ve čtyřhrách bylo:
1. místo – Ondřej Horák / Jan Urban
2. místo – Marek Drbohlav / Libor Stacho
3. místo – Tomáš Rudolf / Dušan Vojtěch a Zdeněk Bulín / Jan Hlaváč

Zleva: 1. místo Urban / Horák, 2. místo Drbohlav / Stacho, 3. místo Rudolf / Vojtěch
Zleva: 3. místo Rudolf a Urban, 1. místo Frýdl, 2. místo Vojtěch

Gratulujeme všem zúčastněným a těšíme se na druhou polovinu sezóny. Všem organizátorům i zúčastněným hráčům patří poděkování.

Kompletní výsledky turnaje naleznete níže.

pošli tento text dál


přidat komentář