oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Nové dresy pro oddíl stolního tenisu

AKTUÁLNĚ je zde doplněná tabulka jak se postupně nahlašujete se svým výběrem, zobrazíte na horní liště v menu stolní tenis nebo zde (chráněno heslem, přistup jen po zadání hesla):

Chráněno: Dresy

Po návrhu jednoho z členů jsme zjišťovali možnosti u našeho sponzora a dodavatele získat jednotné dresy pro všechny hráče oddílu stolního tenisu.

Na tréninku po projednání se starostou, předsedou, pokladníkem a dalšími byl odsouhlasen tento záměr jako proveditelný a tímto také schválený. Oddíl zakoupí nové dresy pro své členy.

Samozřejmě je na výběr více variant a otázka potisku. Na všem bychom se měli dohodnout nejpozději do zahájení nové sezóny. Lépe však do konce prázdnin, je potřeba nějaký čas pro nákup a případnou výměnu velikosti + zajištění potisku.

Probíhat to bude následovně. Tato informace bude viset na nástěnce v Sokolovně + tabulka členů oddílu kam si každý napíše preferovanou variantu a její barevný ráz a hlavně požadovanou velikost (XS – 4XL). Tedy bude mít tyto sloupce, č. varinaty (viz dále), tím bude i dané barevné provedení, velikost, potisk ANO/NE.
U potisku jsou možnosti a) žádný  b) jen jméno oddílu (T.J.Sokol Mníšek) c) oddíl + křestní jméno + příjmení (vhodný by  z hlediska propagace oddílu  byl alespoň název oddílu)

Demokraticky podle většiny vybereme jednu společnou verzi podle hesla “demokracie je dobrá, osvícený král je lepší”. Resp. šanci má varianta s největším počtem “hlasů”.

Trika (polokošile) budou od našeho dodavatele a sponzora firmy Sport Spin, pan Veselý.

Zároveň tato informace bude rozeslána E-mailem (těm kteří předali kontakt), toto bude rovněž do budoucna preferovaný způsob distribuce takovýchto sdělení.

Předejte tuto informaci i svým spoluhráčům v družstvu na které nemáme kontakt. Každý si může na webu Sokola Mníšek přihlásit odběr novinek z oddílu a bude tak dostávat zpravodaj automaticky.

 

Z nepřeberné palety modelů a barev jsme dostali následujících 7 cenově zajímavých možností  k výběru:


tričko bez límečku z lehkého funkčního vlákna – 100% polyester. (běžná cena 450,-, po slevě 310,-Kč)

varianta č. 1-A

TSP  T-shirt Tameo – v barvě černá/zelená

varianta č. 1-B

fa TSP T-shirt Tameo – v barvě modrá / červená


(běžná cena 625,-, po slevě 450,-Kč)

varianta č. 2-A

Tibhar T-shirt Square – v barvě navy/ modrá

varianta č. 2-B

Tibhar T-shirt Square – v barvě černo zelená

varianta č. 2-C

Tibhar T-shirt Square – v barvě modrá


varianta č. 3-A

Tibhar T-shirt Check- v barvě modré

varianta č. 3-B

Tibhar T-shirt Check- v barvě černá/oranžová

 

varianta č. 3-C

Tibhar T-shirt Check- v barvě modrá navy/zelená


(běžná cena 550,-, po slevě 450,-Kč)

 

varianta č. 4-A

Tibhar T-shirt Rocket – v barvě  modrá

 

varianta č. 4-B

Tibhar T-shirt Rocket – v barvě černá

varianta č. 4-C

Tibhar T-shirt Rocket – v barvě červená


A tři verze polokošil s límečkem od firem Andro a TSP

Sportovní polokošile s límečkem z lehkého prodyšného Micro Dry Fit materiálu; funkční vlákno zaručuje pohodlí při nošení a optimální odvod potu; tři barevné kombinace.

100% polyester. (běžná cena 690,-, po slevě 450,-Kč)

varianta č. 5-A

TSP polokošile TSP Tameo – v barvě červené

varianta č. 5-B

TSP polokošile TSP Tameo – v barvě černo-zelená

varianta č. 5-C

TSP polokošile TSP Tameo – v barvě modro-červená


Stylové, sportovní tričko z prodyšné materiálu dobře odvádějícího pot; RUDOLF SILVERPLUS vlákno brání rozkladu potu a proto i nepříjemnému odéru; Hydrocool odsává a efektivivně odvádí vlhkost; velmi pohodlný a praktický střih; možno prát i na nízkou teplotu. Materiál: 100% polyester mikrovlákno, indoorDRY INTELLIGENT funkční vlákno. Barva: modrá-zelená, modrá-oranžová, černá-červená.  (běžná cena 900,-, po slevě 350,-Kč).

Vzhledem k velkému zájmu o tento typ triček za akční cenu je potřeba počítat s dodací lhůtou 2-3 týdny!

varianta č. 6-A

Andro BARRY polokošile – v barvě  modrá-zelená

varianta č. 6-B

Andro BARRY polokošile – v barvě  modrá-oranžová

varianta č. 6-C

Andro BARRY polokošile – v barvě  černá-červená


Stylové, sportovní tričko z prodyšné materiálu dobře odvádějícího pot; RUDOLF SILVERPLUS vlákno brání rozkladu potu a proto i nepříjemnému odéru; Hydrocool odsává a efektivivně odvádí vlhkost; velmi pohodlný a praktický střih; možno prát i na nízkou teplotu. Materiál: 100% polyester mikrovlákno, indoorDRY INTELLIGENT funkční vlákno. Barva: modrá, černo-modrá, černo-zelená.  (běžná cena 980,-, po slevě 350,-Kč).

Vzhledem k velkému zájmu o tento typ triček za akční cenu je potřeba počítat s dodací lhůtou 2-3 týdny!

varianta č. 7-A

Andro Blake polokošile – v barvě černo-zelená

varianta č. 7-B

Andro Blake polokošile – v barvě modré

varianta č. 7-c

Andro Blake polokošile – v barvě černo-modrá


A na závěr něco k technologii Silver+

SILVER ION TECHNOLOGIE

Pro získání hygieny, ochrany a čerstvosti – v každodenním životě a za extrémních podmínek

SILVERPLUS® převádí částečky stříbra na stříbrnou sloučeninu, která byla aplikována na mikrostrukturované substráty pomocí vysoce inovativních nátěrových postupů. Jeden gram mikrostrukturované aktivní složky SILVERPLUS® má povrchovou plochu cca. 600 000 cm2. Výhodou rozšíření povrchové plochy je, že spotřeba zdrojů může být minimalizována faktorem 100 ve srovnání s kovovým stříbrem. Současně jsou účinky maximalizovány, podobně jako způsob působení platiny v automobilových výfukových katalyzátorech.

Díky tomuto vysoce inovativnímu postupu se vytváří prakticky nekonečný záblesk, ze kterého jsou vysoce účinné kladné ionty stříbra osvobozeny v malých (v ppm) přesně dávkovaných množstvích, kdykoli je to nutné, tj. za přítomnosti vlhkosti.

Díky mechanismu s trojitým účinkem SILVERPLUS® se mnoho bakterií způsobujících zápach nemůže přizpůsobit účinkům iontů stříbra. Antimikrobiální účinek přírodního prvku stříbra je založen výlučně na volných stříbrných iontech. Vzhledem k mechanismu s trojitým účinkem mají ionty stříbra s pozitivním nábojem bakteriostatické účinky.

SILVERPLUS® je proto schopen přispívat k zastavení bakterií způsobujících zápach, aby se zabránilo přenosu infekcí na klinikách a nemocnicích, které jsou například způsobeny kmenem Staphylococcus aureus (MRSA) rezistentním na methicillin . ( Toto není schváleno EPA, a proto není platné pro USA.)

 

HYGIENA, OCHRANA A SVĚŽEST PRO ZÍTŘEJŠÍ TEXTILIE – DELŠÍ POUŽITÍ, MENŠÍ SPOTŘEBA VODY

PROBLÉM

Po krátké době užívání triček vyrobených ze syntetických vláken se rozvíjí pachy. Člověk se cítí nepohodlně a už není připraven na zbytek dne. Tento nepříjemný, ale bohužel běžný problém je dobře známý, zejména pokud jde o používání tenisek, ručníků, košil, trik a pracovních oděvů. Čisté a často vyprané tričko začne po krátké době používání vyvíjet pachy. Ačkoli není špinavé, bude se muset opět prát.

Další prací cykly 30 ° – 40 ° C toto nezlepší; naopak, neustálé mycí cykly ovlivňují tričko a nakonec se bude muset vyhodit.

DŮVODY

Mikroorganismy, jako jsou bakterie způsobující zápach, vyžadují určité předpoklady, jako je jídlo, teplota, povrchy, které jsou co největší a především vlhkost. To je důvod, proč textilie, které se nosí vedle / na kůži, jsou zejména ideální biosférou pro mikroorganismy. Kvůli nízkým pracím teplotám nemohou být v textilu kontrolovány zápachové bakterie; proto i nadále způsobují stále více nepříjemné pachy v textilním průmyslu.

ŘEŠENÍ

SILVERPLUS®  je nejvíce inteligentní a inovativní způsob, jak vaše textilie ekonomicky a ekologicky mohou vstoupit do nových rozměrů. Povrch SILVERPLUS® chrání vaše textilie před nepříjemnými tělesnými pachy i při nízkých teplotách praní. Potřeba častého praní textilií v důsledku nepříjemných tělesných pachů zmizí. To také prodlužuje jeho životnost. To je důvod, proč  SILVERPLUS®  je nejen ekonomický, ale má nepřímé ekologické účinky při praní / péči o textil, nošení / používání, sušení a skladování textilií.

pošli tento text dál


2 thoughts on “Nové dresy pro oddíl stolního tenisu”

    1. Já bych preferoval raději značku TSP, takže 1-B v případě trička, 5-A nebo 5-C v případě polokošile.

přidat komentář