oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Rozlosování do skupin

Počínaje dneškem jsou ve STISu zveřejněny rozlosované skupiny krajských a okresních soutěží. Tak se můžeme podívat jak budou v nadcházející sezóně hrát naši hráči mužstev A až F.

Pro někoho je los příznivý, pro někoho méně, ale určitě všichni mají šanci hrát o dobré umístění.
Hrajeme 3x krajskou soutěž a 3x okresní přebor a všechny mužstva mají šanci udržet se ve skupinách.
Los je následující:

Krajská soutěž 1.třídy sk.A Krajská soutěž 2.třídy sk.A Krajská soutěž 2.třídy sk.B
1. TJ Sokol Příbram B 1. Sokol Lány B 1. ST Benešov A
2. TJ Chaloupky 2. TJ Sokol Mníšek pod Brdy B 2. TJ Sokol Mníšek pod Brdy C
3. TJ Sokol Mníšek pod Brdy A 3. TSM Kladno 3. TJ Spartak Rožmitál
4. TJ Sokol Králův Dvůr A 4. TJ Slavoj Obecnice B 4. TJ Slavoj Obecnice A
5. KST Rakovník B 5. STC Slaný A 5. TJ Sokol Králův Dvůr B
6. KST Rakovník C 6. KST Rakovník D 6. TJ Sokol Hředle
7. TJ Tatran Sedlčany B 7. TJ Sokol Buštěhrad 7. TJ Sokol Hudlice B
8. Kanoistický klub Rakovník 8. Sokol Nižbor 8. TJ Sokol Hořovice B
9. TTC Kladno B 9. TJ Sokol Stochov Honice 9. TJ Spartak Čenkov
10. SK Březnice A 10. TTC Kladno D 10. TJ Sokol Žebrák
11. TJ Sokol Roztoky B 11. TJ Broumy 11. TTC Kladno C
12. TJ Sokol Libčice 12. Sokol Rudná A 12. SK Březnice B
Okresní přebor 1.třída Okresní přebor 2.třída Okresní přebor 3.třída
1. TJ Sokol Roztoky C 1. TJ Sokol Únětice A 1. TJ Sokol Únětice B
2. TJ Sokol Lety A 2. TJ Sokol Mníšek pod Brdy E 2. Sokol Rudná C
3. TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 3. TJ Sokol Libčice C 3. TJ Slavoj Davle
4. Sokol Rudná B 4. TJ Sokol Libčice D 4. SK Viktorie Ořech G
5. TJ Sokol Libčice B 5. SK Viktorie Ořech C 5. TJ Úholičky C
6. SK Viktorie Ořech B 6. SK Viktorie Ořech D 6. TJ Úholičky D
7. Řevnická sportovní s.r.o 7. SK Viktorie Ořech E 7. TJ Sokol Černošice C
8. TJ Úholičky A 8. TJ Úholičky B 8. SK Viktorie Ořech F
9. TJ Viktoria Vestec A 9. TJ Viktoria Vestec B 9. TJ Sokol Roztoky D
10. TJ Sokol Černošice A 10. TJ Sokol Černošice B 10. TJ Sokol Středokluky B
11. TJ Sokol Středokluky A 11. TJ Sokol Lety B 11. TJ Sokol Mníšek pod Brdy F

pošli tento text dál


%d blogerům se to líbí: