oddíly: lední hokej, nohejbal, stolní tenis, volejbal, všestrannost

Turnaj mládeže Mníšek 28.10.2010

V říjnu před téměř 8 lety se hrál v Sokolovně v Mníšku jeden z posledních turnajů mládeže zde pořádaných (ne-li vůbec poslední). A jak to dopadlo se můžete podívat níže:

 

Turnaj mládeže Mníšek 28.10.2010
Turnaje mládeže se zúčastnilo 21 hráčů a hráček z oddílů: Viktorie Ořech, Sokol Roztoky, Sokol Lety, Sokol Černošice a Sokol Mníšek
Soutěže byly vypsány v kategoriích: dvouhry: nejmladších žáků, mladších žáků,
starších žáků a dorostenců.
Na závěr byla sehrána soutěž ve čtyřhře bez rozdílu kategorií.
Výsledky jednotlivých soutěží viz výsledkovou část této zprávy:
Výsledková část:
Dvouhra nejmladších žáků
V soutěži startovalo 7 hráčů, základní část hrána ve dvou skupinách, první dva hráči ve skupině postoupili do semifinále, ostatní hráči hráli ve skupině o 5.-7.místo
Veverka          Škoda            Zíka              Němec    Sety Body Pořadí
Veverka     0:3 3:0 3:1 6:4 4 2
Škoda            3:0 3:0 3:0 9:0 6 1
Zíka              0:3 0:3 0:3 0:9 0 4
Němec         1:3 0:3 3:0 4.6 2 3
Pavlín              Síla              Kubát           Sety Body Pořadí
Pavlín      0:3 0:3 0:6 0 3
Síla              3:0 3:1 6:1 4 1
Kubát           3:0 1:3 4:3 2 2
o 5.-7.místo
Zíka              Němec         Pavlín       Sety Body Pořadí
Zíka        0:3 3:1 3:4 2 6
Němec         3:0 3:0 6:0 4 5
Pavlín              1:3 0:3 1:6 0 7
semifinále
Škoda Kubát 3:0
Síla Veverka 1:3
finále Škoda Veverka 3:1
o 3. místo Kubát Síla 0:3
Dvouhra mladších žáků
V soutěži startovalo 5 hráčů, hráno v jedné skupině systémem každý s každým
Kovář             Le Nižňanská ro Kriso              Le Pejřilová         Ro Loja Če Sety Body Pořadí
Kovář        3:0 3:0 1:3 3:0 10:3 6 2
Nižňanská ro 0:3 0:3 0:3 3:0 3:9 2 4
Kriso              Le 0:3 3:0 0:3 3:0 6:6 4 3
Pejřilová         Ro 3:1 3:0 3:0 3:0 12:1 8 1
Loja 0:3 0:3 0:3 0:3 0:12 0 5
Dvouhra starších žáků
V soutěži startovalo 6 hráčů, základní část hrána ve dvou skupinách, první dva postoupili do semifinále, hráči na 3.místech se utkali o 5.a 6.místo
A Novák             Pavlín              Dollanský Sety Body Pořadí
Novák      3:0 3:0 6.0 4 1
Pavlín              0.3 3:0 3:3 2 2
Dollanský  0:3 0:3 0:6 0 3
B Srb                 Veverka          Povolný    Sety Body Pořadí
Srb          1:3 1:3 2:6 0 3
Veverka          3:1 3.1 6:2 4 1
Povolný          3:1 1:3 4:4 2 2
semifinále Novák Povolný 3.0
Veverka Pavlín 3:0
finále Veverka Novák 3:1
o 3. místo Povolný Pavlín 3:2
o 5. místo Srb Dollanský 3:0
Dvouhra dorostenců
Účast 4 hráči, hráno v jedné skupině systémem každý s každým
Šťastný         Blažek          Macháček     Veverka     Sety Body Pořadí
Šťastný        0:3 3:1 3:1 6:5 4 2
Blažek         3:0 3:0 1:3 7:3 4 1
Macháček   1:3 0:3 3:2 4:8 2 3
Veverka        1:3 3:1 2:3 6:7 2 4
Čtyřhra
1
Macháček,Šťastný
2
Macháček,Šťastný
3 3:0
Škoda, Povolný
4
Veverka J., Pavlín Š
Srb, Dolanský 3:2
Veverka
J., Pavlín Š
Veverka J., Pavlín Š 3:0
Veverka J., Pavlín Š
7 3:1
Kovář,Kriso
8
Novák, Blažek
9 3:0
Veverka, Němec
10
Pejřilová,
Nižňanská
Pavlín P., Zíka 3:0
Pejřilová, Nižňans
Pejřilová, Nižňans 3:0
Novák, Blažek
13 3:0
Kubát, Síla
14
Novák, Blažek
15 3:0
Novák, Blažek
16
o 3. a 4. místo
Macháček,Šťastný
– Pejřilová, Nižňanská
3:0
Zprávu zpracoval: Mirko Fürst

 

 

pošli tento text dál


%d blogerům se to líbí: