oddíly: lední hokej, nohejbal, volejbal, stolní tenis, všestrannost

9. ročník Memoriálu Jiřího Hrabáka – turnaj veteránů

Propozice:

SK Viktorie Ořech, oddíl stolního tenisu pořádá 9. ročník Memoriálu Jiřího Hrabáka-turnaj veteránů
A. Všeobecná ustanovení:
1. Pořadatel: SK Viktorie Ořech, oddíl stolního tenisu
2. Datum a místo konání: 6. února 2016, tělocvična SK Viktorie Ořech
3. Ředitelství soutěže: ředitel: Jiří Pavlín, vrchní rozhodčí: Mirko Fürst, pořadatel: Zdeněk Matoušek, Miroslav Helt
4. Přihlášky: V místě konání soutěže dne 6.2.2016 do 845 hod.
5. Losování: V místě konání soutěže dne 6.2.2016 v 850 hod
B. Technická ustanovení:
6. Předpis: Hraje se podle Pravidel stolního tenisu, podle Soutěžního řádu stolního tenisu a podle ustanovení tohoto rozpisu
7. Soutěžní disciplíny: dvouhra mužů A (45 let a více), dvouhra mužů B (65 let a více), čtyřhra mužů
Soutěžní disciplina bude vypsána pouze při min. účasti 3 hráčů příp.3 dvojic
8. Systém soutěže: Základní kolo ve všech disciplínách se hraje systémem skupinovým, finálová část systémem vyřazovacím. Všechny zápasy se hrají na tři vítězné sety z pěti. Pořadatel může systém soutěže změnit dle počtu přihlášených závodníků.
9. Podmínky účasti: Turnaje veteránů se mohou zúčastnit všichni registrovaní hráči v oddílech stolního tenisu na okrese Praha-západ a neregistrovaní členové TJ a SK okresu Praha-západ, kteří v době konání turnaje dovršili stáří 45 let a více, ve dvouhře mužů B 65 let a více.
10. Vklady: dvouhra 50,- Kč čtyřhra ( za dvojici) 80,- Kč
11. Rozhodčí: K jednotlivým zápasům určuje vrchní rozhodčí nebo jím pověřený zástupce
12. Míčky Dvojí štěstí 40 mm (dodá pořadatel)
13. Ceny: Hráči na prvních třech místech ve všech disciplinách obdrží cenu.
14. Občerstvení: Bude zajištěno pořadatelem
Těšíme se na Vaši účast.
Za SK Viktorie Ořech
Jiří Pavlín
Mirko Fürst
Zdeněk Matoušek
Miroslav Helt

 

Výsledky:

SK Viktorie Ořech ,oddíl stolního tenisu, dne 6.2.2016 uspořádal 9.ročník Memoriálu Jirky Hrabáka – turnaj veteránů za účasti hráčů s těchto oddílů: Sokol Rudná (4), Sokol Libčice (4), TJ Slavoj Davle (4), TJ Sokol Únětice (2), Sokol Lety (4) a SK Viktorie Ořech (6).
Výsledková část:
Dvouhra muži 65+: základní část
Účast 9 hráčů – hráno ve 3 skupinách, systém každý s každým na tři vítězné sety z pěti.
Ze skupiny postupoval vítěz do finálové skupiny.

1.Stypa

2.Nágl

3.Počta

Dvouhra muži 45+: základní část
Účast 19 hráčů – hráno v 6 skupinách, systém každý s každým na tři vítězné sety z pěti.
Ze skupiny postupovali první dva hráči do finálové vyřazovací části.

1.Vodička

2.Stypa

o třetí místo: Čermák – Telipský 3:1

Čtyřhra:

1.Urban, Špiegl

2.Vodička, Čermák

o třetí místo: Kratochvíl,Trubnikov – Cihelka, Sloup 3:0

Pořadatelé děkují všem, kteří se Memoriálu Jirky Hrabáka zúčastnili.
Za SK Viktorie Ořech
Zdeněk Matoušek Miroslav Helt Jiří Pavlín
hlavní pořadatel předseda oddílu ST předseda SK

pošli tento text dál


%d blogerům se to líbí: